Buramedya Yazılım & İnternet Hizmetleri

Hakkımızda


Yazılım firması olarak faaliyetlerine başlayan Buramedya 2000 yılından beri faaliyet alanlarını genişleterek bu gün bir internet ve reklam ajansı olarak hizmet vermektedir. Yazılım çalışmlarını artık PHP & MYSQL tabanlı web programlamaları şeklinde geliştiren Buramedya, tek sayfalık web sitelerinden gelişmiş e-ticaret sistemlerine firma ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş otomasyon sistemlerine kadar geniş bir yelpazede web programlama hizmeti verebilmektir. Yazılım geliştirme dışında müşterilerine anahtar teslim hizmetlerde sunabilen Buramedya bu kapsamda bünyesinde Sosyal medya danışmanlığı, E-Ticaret sayfa yöneticiliği, Seo Danışmanlığı, Google Adwords danışmanlığı Google Merchant desteği, Domain Hizmeti, Hosting ve Mail Hizmetleri gibi bir çok alanda hizmet verebilmektedir.

17 Yıllık tecrübesi ile müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayan ve analiz eden Buramedya, kendi bünyesinde geliştirdiği yazılımları için müşterilerine sınırsız destek avantajı sunar.

Özellikle kuyumculuk sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Buramedya kuyumcular için özel olarak hazırlanmış kuyumculuk sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek yazılımlar geliştirmeye devam etmektedir.

İhtiyacınız olan tüm web programlama çözümleri için Buramedya işin başından sonuna kadar destek, danışma ve uygulama gibi birçok hizmeti müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.

Aklınıza takılan veya sanal ortamdaki sormak istediğiniz tüm herşeyi iletişim formumuza yazarak bizlere iletebilir, yetkili arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede cevap alabilirsiniz.